В Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка відбувся масовий патріотичний захід «Козацькі забави»

В Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка відбувся масовий патріотичний захід «Козацькі забави»

14 жовтня 2017 року до Дня захисника України та Дня українського козацтва педагогічні працівники Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім.. А.С.Макаренка , провели з вихованцями масовий патріотичний захід «Козацькі забави». Захід став вже традиційним та довгоочікуваним святом, де юнаки можуть продемонструвати командний дух, спритність, силу, вміння боротися і перемагати. 

На свято Покрови Пречистої Богородиці наша країна відзначала День українського козацтва, а від 14 жовтня 2014 року, згідно указу президента України, ми відзначаємо ще й День української армії.

Адже не випадково для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, вона здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Важко переоцінити і те, що зараз відбувається на Україні, а саме подвиги наших українських солдат, воїнів, чоловіків, які на даний момент захищають суверенність та незалежність Батьківщини. Саме тому це свято таке важливе та актуальне сьогодні.

Вихованці училища поділилися на дві команди, які показали високі результати з спортивно-фізичної підготовки, спритності та інтелекту.

Як показали змагання, всі учасники знають, пам`ятають і свято бережуть славну історію війська Запорізького, відроджують та плекають у своїй душі нескорений та непоборний козачий дух – дух, що веде нашу Україну до світлого майбутнього!

І дарма, що в училищі знаходяться лише хлопці. Вони дуже зацікавлені у пізнанні історії та геройського чину попередників! Тому й не дивно, що після урочистої частини, вийшовши на стадіон, наші козаки з завзяттям взялись за приготування смачних страв на кострі.

День захисника України — свято не тільки військових. Це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний.

Залишити відповідь