Виробнича практика

Професійна підготовка

Професійне навчання сприяє вихованню в учнів творчого ставлення до праці, вміння самостійно приймати те чи інше рішення, застосовувати на практиці здобуті знання тощо. Одне тільки те, що професійна підготовка учнів проходить у спеціальних приміщеннях — майстернях, де майстер дає інформацію про сучасне виробництво, сприяє формуванню та усталенню інтересів до обраних професій, є найважливішим етапом для якісного формування в учнів мотивів подальшої професійної адаптації, уявлень про основні, найнеобхідніші на даний час регіону, галузі практичної діяльності, основи сучасного виробництва, існуючий професійний попит на робітничі професії.

Відповідно  до   робочого  навчального  плану  на   2018 -2019  навчального  року  та  освітньої  програми   для  підготовки  робітників  з  професії  «штукатур», «лицювальник - плиточник»,  графіку  навчального процесу, у зв’язку  зі специфікою  навчального закладу – цілодобовим педагогічним наглядом та веденням ремонтних  робіт у приміщеннях Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С . Макаренка    за період з 2018  - 2019 н.р.  на  уроках   виробничого   навчання  та  при  проходженні   виробничої   практики   було  проведено   ремонтні роботи таких приміщень    училища   як  їдальня , теплий   перехід, сходова  клітина .

Виробнича практика

Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика

Робітнича професія – шлях у професійне майбутнє .Ось   непомітно  закінчилось   І  півріччя  2021-2022  навчального року .

Виробниче  навчання   учнів, проводиться безпосередньо на базі  училища  з метою удосконалення здобутих знань, умінь, практичних навичок, що необхідні для досягнення відповідного рівня кваліфікації, встановленими державними стандартами, стандартами професійної (професійно-  технічної) освіти, а також з метою забезпечення їх соціальної, психологічної і професійної адаптації в трудових колективах  .

Любов та натхнення природою невичерпане джерело ідей для творчих особистостей.  Фантазії  дизайнерів сьогодення не мають меж, а на допомогу їм приходять  кваліфіковані  штукатури , використовуючи такі звичні матеріали, як  сухі  будівельні  суміші . Роботи  штукатурів,лицювальників-плиточників  – це прекрасне поєднання мистецтва надання поверхням естетичного вигляду.

Так і учні групи ШЛП- 19 та ШЛП- 21 з професії «Штукатур, лицювальник-плиточник» , під керівництвом майстра  виробничого  навчання  Галини  Сокіл , втілили свої фантазії та уміння в життя, використовуючи  стартову та фінішну  шпаклівку , різні  фарби ,при ремонті та оздобленні  кабінету  майстра виробничого  навчання.

Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика

 

Професійна   підготовка

       Професійне навчання сприяє вихованню в учнів творчого ставлення до праці, вміння самостійно приймати те чи інше рішення, застосовувати на практиці здобуті знання . Одне тільки те, що професійна підготовка учнів проходить у спеціальних приміщеннях — майстернях, де майстер дає інформацію про сучасне виробництво, сприяє формуванню та усталенню інтересів до обраних професій. А також є найважливішим етапом для якісного формування в учнів мотивів подальшої професійної адаптації, уявлень про основні, найнеобхідніші на даний час регіону, галузі практичної діяльності, основи сучасного виробництва, існуючий професійний попит на робітничі професії.

В цей тяжкий для нашої держави час, в умовах воєнного стану , життя триває. У вихованців  2 курсу проходила виробнича практика, результат -   ремонт кімнати для відпочинку. Виконані штукатурні  та оздоблювальні роботи, які придали кімнаті більш естетичний та затишний вигляд. В якій з великим задоволенням вихованці проводять вільний час граючи  в теніс, більярд, настільний футбол та займаючись на спортивних тренажерах.

Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика Виробнича практика