Декада суспільних і правових дисциплін

Декада суспільних і правових дисциплін

З 21.11.23 по 12.12.23 в закладі була проведена декада суспільних і правових дисциплін.
21.11 був проведений патріотичний урок присвячений Дню Гідності та Свободи на тему «День Гідності та Свободи» на якому учні ознайомилися з історією виникнення свята.
28.11 був проведений урок-памʼяті на тему «Голодомор-біль серця всієї України», під час уроку учні ознайомились з трагічним минулим нашого народу, а також виготовили свічку памʼяті з паперу.
05.12 була проведена вікторина присвячена Дню Збройних Сил України на тему «Збройні Сили України-непереможні», під час вікторини учні дізналися про славні традиції українського війська, а також підсилили любов до своєї батьківщини та повагу до наших захисників.
12.12
До Дня прав людини, була проведена вікторина «Ми-правознавці!», під час якої учні поглибили знання норм права і законів.
Також була проведена бесіда на тему «Академічна доброчесність та її принципи», під час бесіди учні визначали основні принципи дотримання та порушення академічної доброчесності.Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін Декада суспільних і правових дисциплін

Залишити відповідь