День пожежної охорони

 

Кожного року 17 квітня Україна відзначає офіційне професійне свято – День пожежної охорони. Всім відомо, наскільки небезпечна і складна робота тих, хто обрав своїм професійним шляхом працю в умовах надзвичайних ситуацій. Ці фахівці нерідко ризикують власним життям, рятуючи людей.

Навчаючи учнів правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Саме з метою навчання правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання в учнів розуміння тяжких наслідків з причин порушення правил пожежної безпеки, навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях в нашому училищі був проведений День пожежної безпеки.

Учениці групи ШЛП-22 разом підготували змістовну презентацію «Вогонь – друг, вогонь – ворог», а також пройшли навчання для дітей «Ваші дії  під час пожежі» та «Домедична допомога постраждалим», практичне заняття «Засоби пожежогасіння».  Заходи, які відбувалися, допомогли здобувачам освіти отримати знання про те, якою має бути поведінка під час пожежі, щоб уникнути нещасних випадків.

 

Залишити відповідь