«Рух – це життя»

«Рух – це життя»

Традиційно на початку нового навчального року в училищі було проведено «Олімпійський тиждень», з метою пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного й морального здоров’я , залучення  молоді до занять фізичною культурою та спортом.  Організовано чимало цікавих заходів: бесіди, інформаційні хвилинки, «круглий стіл»,  створили постер , оновили комплекс вправ для ранкової зарядки.

До проведення «Олімпійського тижня» долучилися всі учні  училища. Демонстрували своє вміння вести бесіду, приймати рішення, фантазувати, креативно мислити, проявляли витривалість та спритність. Цікаво пройшов Олімпійський урок, на якому учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор та  віртуальна відеозустріч «Зірки українського спорту» на якій ознайомилися з життям видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.
Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення змагання з настільного тенісу, показали силу і міць учні під час підтягування на перекладині
Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань.    Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і в житті!

«Рух – це життя» «Рух – це життя» «Рух – це життя» «Рух – це життя»

Залишити відповідь