«Stop_sexting»

«Stop_sexting»

6 грудня 2022 року відбулася зустріч вихованців Макіївського професійного училища соціальної реабілітації з прокурором Петрівського відділу Олександрійської окружної прокуратури Максимом Миколайовичем Натесою. Тема просвітницького заходу «Сексуальне насилля в мережі Інтернет».
Спілкування у віртуальному середовищі на сьогоднішній день, є невід’ємною складовою життя людини. Інтернет – це безліч можливостей, але ж разом із тим – це безліч загроз.
Сексуальне насилля онлайн – один з викликів, який стоїть перед користувачами Інтернет простору. Неповнолітні можуть стикатись із сексуальним насилля в Інтернеті у формах секстингу, кібергрумінгу та сексторшену. Сьогодні 20-25% українських дітей зазнають сексуального насильства та сексуальної експлуатації в Інтернеті. Чимало подібних злочинів здійснюється і в реальному житті.
Враховуючи те, в якому турбулентному світі ми живемо, та швидкі зміни, що диктує нам світ онлайну, важливо знати та розуміти всі ризики, які чекають на підлітків в Інтернеті, щоб захистити себе від усіх тих страшних речей, які можуть статися .
Для попередження ситуацій сексуального насилля вкрай важливо відкрито обговорювати проблему, лише обізнаність зможе уберегти неповнолітнього від новітніх загроз, які еволюціонують кожного дня. В ході бесіди використали відеоматеріали «Stop_sexting».
Держава опікується цим питанням і створюються програми, впроваджуються стратегії, необхідна інфраструктура надання допомоги у складних ситуаціях. Змістовною та пізнавальною була зустріч, вихованці багато дізналися корисної інформації щоб убезпечити себе від сексуального насилля в мережі Інтернету .«Stop_sexting»

Залишити відповідь