Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР імені А.С. Макаренка

Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР  імені А.С. Макаренка

Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками.

У цей урочистий день лунали привітання в адресу схвильованих першокурсників, викладачів та всієї великої дружньої училищної родини. Усіх присутніх з початком нового навчального року привітали директор училища Руслан Чорномор та заступник директора з режиму Анатолій Кононенко. Побажали мирного, успішного, натхненного та здорового навчального року. Успіхів у оволодінні професією та досягнення своєї мети в житті побажала вихованцям майстер виробничого навчання Галина Сокіл.

Вихованці порадували присутніх піснями та словами вдячності.  Вшанували  хвилиною мовчання загиблих на Майдані та під час війни в зоні АТО. На завершення пролунав символічний «перший дзвінок», що запросив учнів на перший урок.

Тож нехай новий навчальний рік відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, викладачів надихне успіхами вихованців.

Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР  імені А.С. Макаренка Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР  імені А.С. Макаренка Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР  імені А.С. Макаренка Свято Першого дзвоника у Макіївському ПУСР  імені А.С. Макаренка

Залишити відповідь