Тиждень професій будівельного профілю та професій для всіх галузей економіки

З 04 по 08 квітня в училищі відбувся тиждень професій будівельного профілю та професій для всіх галузей економіки

Метою проведення тижня було удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, розвитку, поглиблення, збагачення та поширення їхнього педагогічного досвіду, спрямованого на виховання творчості учнів, їх знань з професійної підготовки.
У підготовці брали участь викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання.

04 квітня, понеділок

Відбулось відкриття тижня. На загально училищній лінійці голова методичної комісії Сільванович І.І. ознайомила учнівський та педагогічний колектив з планом його проведення.
Відбувся конкурс стіннівок та колажів на тему «Моя майбутня професія», що містили цікаву та змістовну інформацію та відомості про новинки і досягнення науки, техніки і технології, про життя навчальної групи. Кращою визнана робоча учня групи МШЛ 11 Морозова Максима, який посів І місце.

Класний керівник гр. СТБ11, Дюшко Олександр Миколайович, за участю майстрів виробничого навчання Дежкіна Віктора Григоровича та Сільванович Ірини Іванівни, провів виховну годину на тему «Якщо людина робить свою справу добре, вона ніколи не втратить поваги до себе». Мета виховної години: виховання поваги до майбутньої професії. Учні здійснили віртуальну подорож у світ професій, дізналися про невідомі історичні та сучасні факти становлення та розвитку професій.

 

3435239

 

 

 

 

 

 

 

Майстер  виробничого навчання Сокіл Галина Володимирівна провела відкритий урок виробничого навчання  по темі «Прийоми виконання операцій при обклеюванні поверхонь шпалерами. Способи розкрою шпалер». Метою проведення уроку було -  використання письмових інструктажів на уроках виробничого навчання. Майстер підготувала цікавий урок з використанням інтерактивних методів навчання, що сприяло розвитку в учнів творчого підходу до вибору матеріалів та дизайну при виконанні робіт.

42    41  43

 

5 квітня, вівторок

Майстер виробничого навчання Дешкін Віктор Григорович провів відкритий урок виробничого навчання по темі «Стругання деревини механізованим способом». Мета уроку - самостійна робота учнів на уроці як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів. Урок пройшов в активний творчий атмосфері. Учні були мотивовані на підготовку заготівок до майбутніх виробів з деревини, що будуть використовуватись у повсякденному житті училища.

                                                              45  46 33

 

 

 

 

 

Членами методичної комісії відвідали відкритий урок викладача Сільванович Ірини Іванівни з предмету «Будова, технічне обслуговування та ремонт промислового устаткування». Урок підготовлено з використанням засобів ІКТ та інтерактивних технологій навчання. Викладач чітко продемонструвала переваги такого уроку перед традиційними методами навчання.

                                         47  48

6 квітня, середа

Голова методичної комісії Сільванович І.І. організувала знайомство педагогічних працівників та учнів з навчальною, методичною та пізнавальною літературою за професійною спрямованістю. У виставці також було представлено кращі наробки педагогічних працівників: дидактичний матеріал, реферати, презентації, збірники завдань, тестів, тощо. Поряд з досягненнями викладачів свою творчість показали учні училища. Кращі роботи показали учні Морозов Максим, Жилюк Артем, Степанець Віталій та інші.

495051

5253

54

7 квітня, четвер

Викладач професійно-теоретичної підготовки Коротинська Тетяна Михайлівна провела відкритий урок теоретичного навчання з предмету «Будівельне креслення» на тему «Класифікація різьб, умовні позначення різьби на кресленнях», де використала елементи проектних технологій та показала переваги динамічного плакату.творчість показали учні училища. Кращі роботи показали учні Морозов Максим, Жилюк Артем, Степанець Віталій та інші.

 Відкритий урок теоретичного навчання на тему «Особливості ураження електричним струмом. Вплив електричного струму на організм людини» провела викладач професійно-теоретичної підготовки Абияка Наталія Вікторівна, яка використала тестові завдання, кросворди, приділила увагу вирішенню проблемних та нестандартних ситуацій при цьому вдало використовувала засоби ІКТ.

555960

8 квітня, п'ятниця

Відбулось засідання методичної комісії, що проходило у вигляді круглого столу. Члени методичної комісії прийняли участь у обговоренні проблемного питання «Застосування письмових інструктажів на уроках виробничого навчання – як засіб полегшення організації роботи учнів і контролю за її виконанням»; обговорили роботу членів методичної комісії над єдиною методичною проблемою «Впровадження сучасних виробничих та педагогічних технологій на уроках виробничого навчання»; обговорили підсумки проведення тижня.

11 квітня, понеділок

На загальноучилищній лінійці головою методичної комісії Сільванович І.І. були підведенні підсумки роботи колективу педагогічних працівників та учнів, кращі роботи учнів відмічені грамотами та дипломами, а також оголошена подяка всьому педагогічному та учнівському колективам за активну участь у проведенні тижня...

Залишити відповідь