Тиждень української писемності та мови

Тиждень української писемності та мови

«Ми – українці, і ми цим пишаємося…»  Саме під таким гаслом пройшов

з 23 по 30 жовтня  Тиждень української писемності та мови. Заходи, що були заплановані, перетворили дні училищного життя на свято Українського Слова, яке з гордістю, любов’ю линуло з уст учнівської молоді.

Вихованці мали можливість ще раз нагадати собі й оточуючим: хто ми й чиї ми діти.  З метою піднесення  престижу української мови серед молоді  проведено  конкурс знавців рідної мови імені Петра Яцика.  27 жовтня у  День української писемності та мови  учні разом із педагогічними працівниками долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Готуючись до воркшопу «Чистота мовлення і боротьба проти забруднення рідної мови», вихованці стали творчими дослідниками, респондентами, критиками,  які в ході  роботи  усвідомили, що кожен з нас може  зробити  для розквіту рідної мови.

Жити в Україні і не знати народних пісень просто не можна. Українці — це саме та нація, яка зростала на своїх піснях, яка вкладала в їх слова усі переживання, душевні потрясіння, все те, що не могла просто забути. Недарма ж говорять, що українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його мова.  Доказом цього став музичний батл «Пісня – наша зброя!» Здобувачі освіти створили відеоколаж  «Люблю тебе, моя рідна мово!»,  де продемонстрували  поезії українських митців.

Як уміють використовувати  теоретичні знання на практиці, проявляти творчу активність, вміння швидко та раціонально приймати рішення, логічно мислити і працювати в команді показали вихованці  під час квіз- вікторини «Як  добре ми знаємо українську мову?».

Усі присутні вкотре  переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в  світі, а говорити українською – це престижно і модно!

Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови Тиждень української писемності та мови

 

 

Залишити відповідь