Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Великодні зустрічі учнів училища з представниками церкви «Преображення» міста Кривий Ріг уже стали традиційними. У такий теплий, радісний, весняний день гості щиро привітали вихованців з Великоднем та побажали здоров’я, миру, щастя, успіхів у навчанні та Божого благословення.

Цього разу у дружній атмосфері поговорили про емоції та почуття, пояснили на прикладах з Біблії та власного життя, як Бог допомагає віч-на-віч зустрітися з негативним впливом оточуючих. Вирішуючи ситуативні завдання, вихованці намагалися  не тільки виражати та контролювати свої емоції, але й адекватно їх сприймати.

Наприкінці зустрічі гості вручили вихованцям солодкі подарунки, фрукти, соки та  побажали, щоб Великдень став святом духовного очищення і добра, наповнив серця вірою, теплом і любов’ю, а Господь беріг всіх у мирі та злагоді.

Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Великодні зустрічі учнів Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

 

Залишити відповідь