Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка

 

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка

В рамаках Всеукраїнського тижня з протидії  булінгу ( цькування ), в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка  протягом 27.09.-01.10.2021 відбулись такі заходи:

27.09.2021 – Інтерактивне заняття для учнів « Протидія булінгу в учнівському середовищі»

28.09.2021 – Тренінг для педагогічних працівників « Протидія булінгу в закладах освіти»

29.09.2021 – анкетування здобувачів освіти, опитування з проблем насильництва та цькування (булінгу) в молодіжному середовищі.

30.09.2021 – тренінгове заняття « Безпечна  поведінка в інтернеті»

27.09.2021 – 1.10.2021 – Анкетування  педагогічних працівників з проблем насильництва та цькування (булінгу)

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу (цькування) в Макіївському ПУСР ім. А.С. Макаренка

Залишити відповідь