День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

 

День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Швидко пролетів  метушливий та клопіткий для учнів та вчителів вересень. Розпочався він святом Дня знань, а закінчується в цьому році святом учителів, бо традиційно День учителя ми святкуємо першої неділі жовтня. Цього року свято до Дня вчителя у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка  пройшло незвично, цікаво і незабутньо. Вихованці з допомогою вихователів створили для педагогічних працівників  справжній святковий настрій. Уже з самого ранку в училищі панувала атмосфера урочистості: вітання від дітей піднімали настрій, сповнювали серця радістю. Адже професія вчитель – це не тільки букет квітів  у день свята, це недоспані ночі, проведені над зошитами, це десятки облич, а за кожним із них – душа, яка потребує особливого підходу і ставлення. Тому на знак подяки з допомогою вихователів хлопці підготували чудовий концерт, який не залишив байдужим жодного глядача в актовому залі  закладу. Святкова програма до Дня учителя розпочалося з поетичних рядків вітання, які прочитали вихованці педагогам.

Святковий концерт приємно вразив різноманіттям і талантами юних виконавців: були представлені не лише пісенні номери, але й гумористичні сценки з перевдяганням. Директор Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Чорномор Руслан Григорович  привітав усіх присутніх  із професійним святом, побажав міцного здоров’я, творчих успіхів, щастя й людської шани. Кожен виступ діти і дорослі зустрічали гучними оплесками та щирокими усмішками.

На жаль, все хороше колись закінчується. Стихли останні акорди пісні, свято закінчилося, а так хочеться, щоб воно тривало вічно, щоб учні завжди були такими уважними і вихованими. Будемо сподіватися, що  найближче майбутнє буде саме таким.

День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День працівників освіти в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь