Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна колонія(49)»

Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)»

12 підлітків, які знаходяться на перевихованні в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, 9 жовтня 2019 року відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)».

Таку екскурсію для вихованців організували перший заступник начальника установи Гура В.С. та в. о. директора училища Чорномор Р.Г.

– Подібні заходи ми проводимо з метою профілактики злочинності та кримінальної відповідальності, для розширення кругозору та надання корисної інформації для так званих важких підлітків, – розповів  Руслан Григорович.
Учасники екскурсії мали можливість ознайомитись з внутрішнім розпорядком роботи колонії, побувати у пекарні, їдальні, де наші вихованці мали можливість скуштувати страви, які їдять самі засуджені , кімнатах перебування засуджених.

Також, учні відвідали дисциплінарний ізолятор, де утримуються особи, котрі покарані за порушення трудової дисципліни у колонії.

Екскурсія була дуже змістовною та цікавою, про що свідчить безліч запитань до адміністрації ВК 49 з боку учнів.

Кожне відвідування певного місця супроводжувалось детальними поясненнями умов та правил проживання засуджених осіб.

Як запевняють фахівці-організатори, такі екскурсії справляють на підлітків сильне психологічне враження, сприяють профілактиці злочинності та кримінальної відповідальності, формуванню позитивного світогляду та толерантного ставлення до оточуючих.

Ми сподіваємось, що побачене спонукатиме підлітків до повернення на шлях соціально-правомірної поведінки. Екскурсія до виправного закладу не мала на меті залякати неповнолітніх правопорушників, а повинна була продемонструвати їм, що ізоляція від суспільства – це найбільша кара для тих, хто порушує його закони.

Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)» Підлітки Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали державну установу «Петрівська виправна  колонія(49)»

Залишити відповідь