Екскурсія на авто гонки

Екскурсія на авто гонки

Дуже багато людей із нетерпінням очікували на 4-й етап Чемпіонату України з автомобільного кросу, який відбувся в Олександрії 13-14 жовтня на “Вербовій лозі”, на який зібралися кращі спортсмени з нашої країни, Білорусі та Молдови.

Так і вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка мали змогу бути присутніми на даному дійстві.

Змагання з мото- та автоспорту завжди проходять з великою підтримкою глядачів. Так відбулося і цього разу.

Усі фінальні заїзди було проведенно у неділю 13 жовтня 2019 року на очах тисячів уболівальників.

Не зважаючи на погодні умови, команда змогла зробити все, щоб перегони відбулися на найвищому рівні, глядачі отримали задоволення, спортсмени нагороди, а організатори подяку від всіх присутніх. Федерація Автоспорту України визнала Олександрійський етап найкращим змаганням 2019 року, – як за максимальне наповнення спортсменами, так і за організацію.

Перегони дійсно були видовищними. Були красиві тактичні обгони, драматичні перевороти. Та родзинкою свята та відчуття гордості за рідне місто стали дві перемоги. Це безперечна перемога Майстра Спорту, триразового Чемпіона України Данила Криська, який виграв три заїзди від самого старту до фінішу, не давши нікому жодних шансів навіть атакувати. І перемога в командному заліку.

Екскурсія на авто гонки Екскурсія на авто гонки Екскурсія на авто гонки

Залишити відповідь