День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.

Серед прадавніх осінніх християнських свят є свято Покрови (14 жовтня). Пресвята Богородиця вважалася покровителькою як усієї України, так і козацтва зокрема. Починаючи з 2015 року, 14 жовтня це також і День захисника України.

День захисника України та День Українського козацтва – це свято історії, культури, високих моральних цінностей, а також – дружби та об’єднання заради втілення у життя цікавих задумів та ідей. Саме тому Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка долучилося до відзначення цього свята. У закладі було проведено багато цікавих заходів, метою яких було виховання учнівської молоді в дусі військових традицій українського народу, формування патріотично зрілої особистості, вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу.

Найбільше емоцій у хлопців викликали змагання зі спортивного багатоборства, в яких вони змагалися у вправності та спритності.

Метою свята було ознайомлення хлопців  з героїчним минулим України та періодом козаччини; розвиток творчих та інтелектуальних здібностей вихованців, а також спритності, кмітливості, винахідливості; виховання в дітей почуття гордості за історію своєї Вітчизни та її героїв, почуття колективізму, товариськості, добродушності.

«Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці», – зазначив в. о. директора Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Руслан Григорович Чорномор.

День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.МакаренкаДень захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

День захисника України в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь