Діти з Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали матч «Олександрія» – «Маріуполь»

Діти з Макіївського професійного училища соціальної  реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали матч «Олександрія» - «Маріуполь»

03 листопада 2019 року,  в Олександрії на КСК «Ніка» відбувся 13 тур чемпіонату України з футболу між підопічними Володимира Шарана та ФК «Маріуполь».

Серед уболівальників ФК «Олександрія» на трибунах стадіону в матчі з ФК «Маріуполь» були і вихованці Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка.

Після прибуття на стадіон, у хопців було вдосталь вільного часу до початку матчу, аби насолодитися його красою та поринути в атмосферу футбольного свята.

На стадіоні дітям було надано найкращі місця на центральному секторі.

Олександрійці здобули перемогу завдяки двом забитим голам в першому таймі матчу. Так, перший гол у ворота гостей на 20 хвилині забив Євген Банада.

Однак через три хвилини гравець «Маріуполя» Владислав Вакула ударом в кут воріт господарів зрівняв рахунок у матчі  1:1.

Та вже на 31-й хвилині «Олександрія» випереджає «Маріуполь» завдяки  пенальті, яке ідеально виконує Дмитро Гречишкін і рахунок на табло збільшується – 2:1.

Даний захід був організований адміністрацією Макіївського ПУСР, а саме, в. о. директора Р.Г.Чорномором та керівником фізичного виховання закладу Сікірдою О.І.

«Дитина, родина, фахівець, громада – це прекрасний приклад того, що лише об’єднавшись, разом ми можемо зробити наше життя і наше майбутнє щасливим і комфортним.  І в першу чергу – для дітей, тим паче для дітей, які опинилися в тяжких життєвих обставинах. Адже діти і є наше майбутнє!» – прокоментував даний захід директор Макіївського професійного училища соціальної реабілітації Чорномор Р.Г.

Діти з Макіївського професійного училища соціальної  реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали матч «Олександрія» - «Маріуполь» Діти з Макіївського професійного училища соціальної  реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали матч «Олександрія» - «Маріуполь» Діти з Макіївського професійного училища соціальної  реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали матч «Олександрія» - «Маріуполь»

Залишити відповідь