День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

В 1950 році 1 червня, був проведений перший Міжнародний день захисту дітей, після чого це свято проводиться щорічно.

У Міжнародного дня захисту дітей є прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщені стилізовані фігурки – червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці фігурки символізують різноманітність і толерантність. Знак Землі, розміщений у центрі, – це символ нашого спільного дому.

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, пишалися своєю родиною і рідним краєм.

30 травня 2019 року в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка пройшли святкові заходи, присвячені відзначенню Дня захисту дітей. Кожного року 1 червня адміністрація Макіївського ПУСР сприяє  поздоровленню своїх вихованців представникам різних організацій, намагається створити такі умови в цей день, щоб діти змогли відчути себе дітьми, не дивлячись на незвичність їх статусу та місця перебування.
Приїхали поздоровити дітей та побажати їм змін на краще директор Петрівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стулій О.А.,   представниця Петрівського ВП Долинського ВПГУНП в області лейтенант поліції Образок К.А.,  начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Нікульшина Т.В. та Петрівський районний сектор пробації в особі Займак Т.М. Вони приготували хлопцям справжній сюрприз – привітання та коробки з ласощами.

Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних співгромадян, життя яких не схоже на добру казку, допоможімо їм відчути радість спілкування. Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, якою буде доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка День захисту дітей у Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь