В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

Сім’я, родина, рід… Який величезний зміст цих слів. В них усе: лагідний материнський наспів, перші кроки і лепетання маляти, теплі бабусині очі, в яких здається освічується вся любов землі, мудрі дідусеві повчання, щастя і горе, любов і зітхання, образи і непорозуміння, будні і свята.

    Ласкавий місяць травень багатий на родинні свята – це День Матері та Міжнародний день сім’ї.

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято –День матері. Цього року воно припало на 10 травня. А також щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї, що встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. Встановлення цих свят покликане звернути увагу громадськості на численні проблеми сім’ї та жінки-матері.

З нагоди цих свят 17 травня 2019 року в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відбувся виховний захід «З родини йде життя людини», який підготувала та провела вихователь Басараб А.В. з вихованцями закладу.

Сім’я, як і матір, є основним елементом суспільства та берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.
Під час заходу Аліна Василівна провела щиру та душевну розмову про сім’ю, про роль в ній матері та батька, бабусі та дідуся, їх вплив на виховання своїх дітей та онуків. Адже саме в сім’ї, в родині діти черпають той багатющий запас любові, доброти працьовитості, переймають чудові родинні традиції та звичаї.

Хорошим доповненням до цієї розмови були поетичні рядки та пісні про маму, про родину, про добро, про Україну, всі присутні мали змогу ознайомитись з виставкою  «Тепло родинного вогнища». На якій поряд з книгами про маму, сімейне виховання, народні традиції  знаходилися малюнки власноруч створені хлопцями Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка.

Свято пройшло в теплому, щирому спілкуванні. Нехай же це свято об’єднає нас усіх у найважливішій справі  – вихованні нового покоління, у сподіванні радісного завтра.
В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ» В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ» В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ» В МАКІЇВСЬКОМУ ПУСР ім. А.С.МАКАРЕНКА ВІДБУЛОСЯ СВЯТО «З РОДИНИ ЙДЕ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ»

 

Залишити відповідь

В Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка відбувся масовий патріотичний захід «Козацькі забави»

В Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка відбувся масовий патріотичний захід «Козацькі забави»

14 жовтня 2017 року до Дня захисника України та Дня українського козацтва педагогічні працівники Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім.. А.С.Макаренка , провели з вихованцями масовий патріотичний захід «Козацькі забави». Захід став вже традиційним та довгоочікуваним святом, де юнаки можуть продемонструвати командний дух, спритність, силу, вміння боротися і перемагати.  (більше…)

Залишити відповідь