Уроки християнської етики вчать жити за законами любові й добра

Уроки християнської етики вчать жити за законами любові й добра

Уроки християнської етики покликані продемонструвати дітям, що існують ідеали, відмінні від тих, які нав’язує суспільство.

Саме з цією метою 14 вересня 2017 року в черговий раз до Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка завітали гості з благодійного фонду «Можливість» м. Кривий Ріг.

«Рівень вихованості дітей викликає стурбованість у педагогів і батьків. Тому ми принаймні показуємо дітям інші ідеали, не ті, що вони бачать з  телевізора – на основі насилля, жорстокості. Нині у школах з’явилася мода знімати на мобільні телефони  сцени нелюдяності, потім передавати ці записи одне одному. Це дуже негативно. Мені здається, що дитина, яка бодай ознайомлена з іншими цінностями в житті, не візьме потім участі у таких неприємних випадках», – пояснює представниця благодійного фонду «Можливість» з м. Кривий Ріг  Алла Миколаївна.

Гаслом заходу гості обрали – «Творіть добро!»

Алла Миколаївна , Євген та Богдана провели цікаву та повчальну бесіду, навели приклади із власного життєвого досвіду. Побажали хлопцям добра,  нести добро оточуючим.

Наприкінці заходу всі вихованці отримали подарунки, пригостилися ласощами. Гарний настрій від проведеної зустрічі отримали всі присутні.

Залишити відповідь