Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

«Вище! Швидше! Сильніше!» – під таким девізом пройшов тиждень фізичної культури і спорту у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, який тривав з 06.05.2019 р. по 12.05.2019 р.

Мабуть, неможливо переоцінити важливість фізичного виховання для гармонійного і всебічного розвитку особистості. Саме тому у нашому училищі велика роль надається урокам фізичної культури та спортивним змаганням.

Традиційно, програма тижня була надзвичайно насиченою та охоплювала різного роду заходи.

Розпочався тиждень лінійкою присвяченою Тижню фізичної культури та спорту в Україні. Тематична лінійка була проведена викладачем фізичної культури Сікірдою Олегом Івановичем 06.05.2019 р., на якій було оголошено конкурс стіннівок та план спортивно-масових заходів.

За планом заходів, протягом всього тижня у навчальних групах було проведено бесіди та диспути на спортивну тематику. Також в усіх групах першого та другого курсів було проведено ігрові естафети та Олімпійські уроки.

Впродовж тижня робота викладача фізичної культури, педагогів та майстра навчального закладу була спрямована на збереження, зміцнення та примноження здоров’я, пропагування здорового способу життя; формування необхідних знань в галузі фізичної культури і спорту; залучення учнів училища до систематичних занять фізичними вправами; виховання любові до фізкультури та спорту; виховання у підлітків почуття колективізму, дисциплінованості, сміливості, витримки, спортивного азарту; вдосконалення фізичних вмінь й навичок учнів, забезпечення їх рухової активності, сприяння емоційного настрою.

Закінчився Тиждень урочистою лінійкою, на якій, за підсумками всіх змагань і конкурсів, переможці були нагороджені грамотами .

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Тиждень фізичної культури і спорту в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь