Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

В таких закладах, як Макіївське професійне училище соціальної реабілітації знаходиться найбільш вразлива категорія населення України – діти, які стали на хибний шлях та  які, як правило, залишилися без батьківської турботи та піклування, і тому найбільше потребують нашої з вами допомоги та уваги.

Саме тому, 11 травня 2019 року наші друзі з благодійного фонду «Можливість» м. Кривий Ріг в черговий раз організували для вихованців Макіївського ПУСР екскурсію, та не лише розважальну, а й пізнавальну  програму.

Ранок розпочався з великого святкового Богослужіння. Традиційно багатолюдно було сьогодні у Храмі, де  зібралися  віряни з числа вихованців , педпрацівників та всіх присутніх.

Ініціативність та соціальна активність представників фонду та адміністрації училища проявились у організації та проведенні відкритого для усіх приїжджих свята. А саме, прагнули провести свято для дітей та батьків, подарувати їм можливість весело провести час разом. Тому благодійний фонд «Можливість», організував приїзд батьків для зустрічі з дітьми, оплативши їх проїзд в  обидві сторони. Важливим було те, що для хлопців зустріч з матусями була сюрпризом, який до речі вдався.

Цієї зустрічі з нетерпінням чекали і батьки, і діти. Батьки хотіли впевнитися, що їх діти здорові, нагодовані, сплять в теплих приміщеннях. Важливим для батьків було почути щирі слова педагогічних працівників закладу,  отримати від них настанови на майбутнє. Педагоги підшуковували вагомі слова, щоб при спілкуванні з батьками проінформувати їх про поведінку синів, тактовно підказати, як вплинути на підлітків, спираючись на їхні позитивні якості.
А хлопці не тільки прагнули поспілкуватися з батьками, а й розповісти про свої досягнення в навчанні та  спортивних змаганнях.

Часто на очі батьків наверталися сльози чи то радості, чи то смутку, але в кожному погляді світилися іскри надії і вдячності до людей, які навчили їх дітей доброти, любові та шани до батьків, особливо до матері.

На завершення було організовано святковий солодкий стіл, а також від фонду всім присутнім  були презентовані подарунки.

«Жодна добра справа не може бути реалізованою, якщо до неї не підключаються друзі. Тому мої найщиріші слова подяки людям, яких ми називаємо друзями – нашим партнерам! За те, що ми завжди спільними ідеями та зусиллями так щиро і приємно дивуємо дітей. Всі разом ми подарували хлопцям незабутні емоції, – зазначив директор Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка  Руслан Григорович Чорномор.

Такі заходи проводяться з метою виправлення та ресоціалізації вихованців, зменшення психологічної напруги у середовищі юнаків, відновлення та зміцнення соціальних зв’язків з рідними . Маємо надію, що все вдалось і таке велике свято є нашим першим досвідом але не останнім, ми віримо, що це стане доброю традицією. Адже діти – це наше майбутнє, а їхнє щасливе дитинство – це запорука здорової, процвітаючої України.»

Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Уже вкотре благодійний фонд «Можливість» приймав у своїх стінах дітей із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Залишити відповідь