Доброчесність починається з тебе

Доброчесність починається з тебе

В Макіївському училищі соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренка пройшло тематичне заняття з елементами тренінгу «Доброчесність починається з тебе». Вихованці ознайомилися з поняттям «доброчесність» та отримали базові знання про корупцію та її негативні наслідки. Зупинилися на питаннях громадянської доброчесності та її контекст  в рамках адміністративного та кримінального кодексу України.

Підлітки рідко стикаються з цією темою, а вона складна і потребує комплексного підходу. Адже мета будь-якого освітнього закладу створити умови , за яких здобувачі освіти зможуть поставити, в першу чергу, собі  запитання,  які вони раніше не ставили та не думали про них. Для чого бути доброчесним? Як це бути доброчесним? Як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, коли рішення не є очевидним?

Вихованці аналізували різні життєві ситуації щодо проявів ознак корупції, активно завжди відображали свою точку зору.

Згадали також «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів»

Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе Доброчесність починається з тебе

Залишити відповідь