Екскурсія до Олександрійського краєзнавчого музею

Екскурсія до Олександрійського краєзнавчого музею

Краєзнавчий музей

Музеї – це скарбниці людської пам’яті, яким належить почесне місце в розвитку Української держави. В червні 1967 р. в Олександрії відкрив двері краєзнавчий музей. Ініціаторами його створення стали любителі історії рідного краю : Н. Луценко, К. Лантух, Д. Бернадський, Ф. Мержанов, О. Жарій. Вони не шкодували свого часу і сил для того, щоб зібрати тисячі експонатів, створити експозиції музею.
Вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка 25 лютого 2017 року із задоволенням відвідали Олександрійський краєзнавчий музей.

Хлопці із захопленням познайомилися з експонатами музею, що розташовані в двох відділах – історичному і природничому. Крім того, етнографія краю представлена окремо макетом української хати та різними побутовими предметами: посудом, хатнім начинням, знаряддями праці і т.п.
Діти познайомилися із фондом музею,який складається з речових, образотворчих, декоративно-прикладних, письмових, нумізматичних, нагрудних знаків, археологічних, фото-фоно, природничих фондів. Наукова та збиральницька робота оформлена в основних темах : ” Знамениті земляки “, ” Державотворчий процес на Україні “, ” Екологія рідного краю “.
Вихованці училища побачили унікальні експонати : палеонтологічні та археологічні знахідки, нумізматичні, унікальні фотографії, зразки зброї, речі космонавтів, що побували в космосі, ордени, медалі, альбоми, книги .
Цікавою і пізнавальною стала екскурсія до краєзнавчого музею для хлопців із Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка!

Залишити відповідь