07 березня 2017 року в нашому училищі відбувся святковий концерт, для найпрекраснішої половини людства, до дня 8 БЕРЕЗНЯ!

07 березня 2017 року в нашому училищі  відбувся святковий концерт, для  найпрекраснішої половини людства, до дня 8 БЕРЕЗНЯ!Все прокидається від зимового сну. Розквітають перші весняні квіти, тепліше пригріває сонечко. Саме в цей час ми відзначаємо найгарніше свято – свято жінки, матері.

7 березня вихованці та вихователі Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, провели концерт на честь Міжнародного жіночого дня.

З нагоди свята 8 березня, в училищі проведено святковий концерт.Вихованці зазначили, що всі жінки ніжні та лагідні. Настільки могутня українська мова, але важко передати всі почуття пов’язані зі словом жінка.

Чутливі пісні про маму, після яких неможливо не заплакати та не згадати ті теплі обійми,теплі слова, які ми зазвичай забуваємо говорити своїм матусям. Також гумористичні сценки, які підготували хлопці, не залишили глядачів без сміху, а ведучими цього заходу, були викладач училища Яцун О.Г. та вихованець Дуднік М.

Цей концерт пройшов дуже добре та, водночас, зворушливо. Нашим шановним жінкам сподобались пісні у виконанні молодих вокалістів, веселі сценки, гарні вірші. Приємні враження залишаться надовго.

Завершилось свято на позитивній ноті – для всіх чарівних та прекрасних леді хлопці виконали зворушливу пісню, яка нікого не залишила байдужим та створила гарний настрій.

Після закінчення концерту наші глядачі залишалися в хорошому, доброму, щирому та веселому настрої!

Всі жінки та дівчата училища дякують за щирі побажання!

Залишити відповідь