“ Природа потрібна не лише нам… ”

“ Природа потрібна не лише нам... ”Весна прийшла… Усе радіє, співає, бринить. Природа прокидається, наповнюється особливими звуками. Усе тягнеться до тепла, до життя. З давніх-давен предки, зустрічаючи весну, намагались прикрасити свої подвір’я. Потрапивши на подвір’я  Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, хочеться мимоволі вигукнути словами Т. Г. Шевченка: ” Радуйся, земле, квітчастим злаком… ”

Згадаймо вислів Маленького принца із однойменного твору Антуана де Сент-Екзюпері “Причепурився сам уранці, причепури гарнесенько і свою планету”. Добре, що по цьому вислову намагаються жити і вихованці училища.

Доброю традицією цього навчального закладу стало щорічно проводити акції, ініційовані вихователями та самими вихованцями по збереженню навколишнього середовища. Цього разу персоналом Макіївського ПУСР було оголошено акцію по озелененню території училища, а саме, футбольного поля, де дітьми було висаджено близько двадцяти ялинок.

“Ми, діти, – казали вони, – повинні не тільки берегти природу, але й відновлювати її. Адже природа потрібна не лише нам, але й майбутнім поколінням – усім!”. Хотілося б побажати хлопцям і надалі підтримувати традиції предків вирощувати квіти та садити дерева. А ще добре вчитися. Бо знання допоможуть зберегти природу від загибелі. Берегти природу та дбати про неї треба всім нам, не забувати, що ми – її невід’ємна частина.

 Можна з впевненістю сказати: “Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять”, і саме цю істину засвоїли для себе вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка.

Залишити відповідь