Правоохоронці провели профілактичну бесіду з вихованцями Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка

Правоохоронці провели профілактичну бесіду з вихованцями Макіївського ПУСР ім. А.С.МакаренкаПрацівники Петрівського відділу поліції Долинського відділу поліції ГНПУ національної поліції України в Кіровоградській області систематично проводять профілактичні заходи на території Петрівського району, спрямовані на попередження випадків залучення молоді у злочинну діяльність,  попередження злочинів з боку неповнолітніх. З-поміж усіх дієвих заходів, важливого значення набувають  саме зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми у навчальних закладах.

Чергова така профілактична бесіда відбулась 22 березня 2017 року у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка. Інспектор Петрівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області старший лейтенант  поліції Лут Олег Олегович прочитав лекцію для вихованців закладу, присвячену кримінальній і адміністративній відповідальності неповнолітніх за вчинення злочинів та відповідальності батьків за невиконання батьківських обов’язків, також окремо поспілкувався з дітьми, які раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронців. Працівник поліції докладно ознайомив підлітків з поняттями кримінального правопорушення, адміністративного правопорушення та відповідальності за їх вчинення.
Під час таких зустрічей з неповнолітніми, їм роз’яснюються негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотичних засобів та тютюнопаління, особлива увага звертаєься на поведінку у громадських місцях та навчальному закладі. Хочеться, щоб кожна дитина перед тим, як зробити крок у доросле життя добре засвоїла свої права та обов’язки і завжди змогла знайти правильний вихід у складній життєвій ситуації !

Залишити відповідь