Провели пізнавальну екскурсію для учнів в пожежній частині м. Олександрія

Провели пізнавальну екскурсію для учнів в пожежній частині м. Олександрія25 березня 2017 року до 2-го  Державного пожежно-рятувального  загону м. Олександрії управління ДСНС України в Кіровоградській області завітали вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка. Зустріч розпочалася традиційно зі знайомства. Рятувальники розповіли присутнім про мужню та героїчну професію вогнеборців, в яких умовах доводиться працювати бійцям Державної служби з надзвичайних ситуацій, рятуючи людські життя, а також наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки в різного роду надзвичайних ситуаціях, адже безпека власного життя – понад усе.

Найемоційнішою темою обговорення була безпечна поведінка на кризі. Як з’ясувалося, багато хто із присутніх полюбляють побавитися на льоду, хто пограти в хокей, хто порибалити, а хто просто побешкетувати. Проте, як показала бесіда мало хто з них знає правила безпечного перебування на кризі та методи надання допомоги тому хто провалився під лід.

Хлопцям  провели екскурсію по приміщеннях підрозділу та ознайомили з порядком несення служби черговим караулом. Після чого продемонстрували пожежну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, та розповіли про їх технічні можливості.

Бажаючих на мить відчути себе рятувальником виявилося чимало. Поза увагою працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій не залишилась жодна дитина: всі змогли приміряти бойовий одяг співробітника Служби порятунку і зробити фото на пам’ять. У ході екскурсії рятувальники в доступній та зрозумілій формі відповіли на безліч запитань, що цікавили хлопців, та закликали   їх та педагогів дотримуватися правил безпеки у повсякденному житті, щоб уникнути виникнення пожежі та вберегтися від лиха.

Екскурсія видалася дуже цікавою, залишивши у вихованців безліч позитивних емоцій та вражень, а головне – чимало корисних знань.

Залишити відповідь