Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідало військову частину 2269

Макіївське професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідало військову частину 2269З метою популяризації служби у ЗСУ та посилення патріотичного виховання вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка здійснили екскурсію до військової частини 2269, яка дислокується на території м. Олександрії.

Гостям провели екскурс в історію створення військової частини, розповіли про людей, які навічно ввійшли до особового складу.

Хлопці мали можливість потренуватись стройовій ході на плацу, де щодня марширують наші захисники.

Вихованцям закладу продемонстрували пам’ятник вертольоту МІ-6, першому у світі вертольоту серійного виробництва, оснащеного двома турбовальними двигунами з вільною турбіною. Як повідомив командир частини полковник Руслан Яковлєв, вертоліт, який представлено в якості пам’ятника, використовувався під час Чорнобильської трагедії та війни в Афганістані.

Також, присутнім повідомили про те, що в середині вертольоту проводиться ремонт та переоснащення для обладнання музею, який незабаром можна буде відвідати та відчути себе на місці пілотів.

Та найбільше юнаків і всіх присутніх зацікавив навчальний автомат, який екскурсанти мали можливість власноруч розібрати.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”All Galleries”]

Залишити відповідь