Товариський футбольний матч

Товариський футбольний матч09 квітня 2017 року на стадіоні Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відбувся товариський матч із футболу між вихованцями закладу та Балахівською юнацькою командою.
Із впевненістю можна сказати, що наша команда продемонструвала незабутню гру, яка тримала в напрузі вболівальників, змусивши тремтіти суперників від створених моментів. Незважаючи на те, що гості вміло тримали оборону, –м’яч таки втрапив у їхні ворота, що стало сюрпризом як для вболівальників, так і для самих гравців.
Попри холодну та невесняну погоду, юні футболісти із запалом змагалися, намагаючись забити якомога більше м’ячів у ворота суперників. Ще з перших хвилин гри футболісти смт. Балахівка виявилися спритнішими. Не докладаючи особливих зусиль, їм вдалося влучити у ворота вихованців училища тричі. Проте й ті змагалися, як дорослі. Хлопці багато атакували, як могли робили передачі. Що ж, не все вдається з першого разу.
Проте, такі ситуації тільки загартовують команду. Наші хлопці – не винятки! Вихованці почувалися на полі, як риба в воді, що вкотре доводить значну роль командної гри та підтримки один одного. Як результат – гол у ворота суперників! Після важкого, але результативного першого тайму хлопці зібрали всі свої сили докупи і, залучившись підтримкою тренера, вболівальників, тримали марку.
Одного м’яча у воротах суперників було недостатньо, тому наша команда впевнено демонструвала техніку гри та волю до перемоги. Оборона, наступ, достатньо точні передачі, синхронізація всіх гравців між собою та сильний командний дух – ось які асоціації викликала гра нашої футбольної команди !
Але, все-таки, команда гостей виявилася трішечки сильнішою.
Викладач фізичної культури Сікірда О.І. так прокоментував гру:
– Це був лише один з перших матчів, тому очікувати побачити якусь надзвичайно якісну гру зарано. На рахунок поки що дивитися зарано, це можна буде робити лише після тривалої роботи. Тоді ми зустрінемося, і це буде дійсно якісний футбол. Поки що це просто зародження дружніх відносин між двома командами.
Я бажаю нашій команді гольових передач, сильних і точних контрударів, легких зустрічей, відсутності травм та, звичайно, перемог!
Ми віримо у ВАС!

 

Залишити відповідь