Співробітники Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка влаштували пікнік своїм підопічним до Великодня

Співробітники Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка влаштували пікнік своїм підопічним до ВеликодняВеликдень – одне з найсвітліших і найбільших християнських свят, яке в нашій країні з нетерпінням чекають дорослі і діти, одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед календарних свят наших предків одне з найпочесніших місць.
Витоки цього свята сягають глибини тисячоліть.

До сьогодні свято Великодня винятково багате символікою, глибокою духовністю, обрядами.

У передсвяткові дні в будинках українців готують смачні паски, фарбують яйця, пишуть писанки, печуть ковбаси і багато іншого.

Однак не всім дітям пощастило зустрічати це свято в колі сім’ї. Традиційно, на Великдень, вихователі та чергові з режиму Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка організували на території закладу пікнік, щоб передати вихованцям атмосферу свята і сімейного затишку.

Вони підготували для цього  овочі, фрукти і печиво. Хлопці допомагали робити бутерброди, займалися приготуванням сосисок і картоплі на багатті.

Незважаючи на дощову погоду захід відбувся в радісній святковій атмосфері. Кожен присутній, окрім привітання, отримав до святкового столу великодній куліч.

Залишити відповідь