Вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали представники благодійного фонду «Можливість».

Вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка відвідали представники благодійного фонду «Можливість».Увесь християнський світ з нетерпінням чекає на світле свято Воскресіння Христового, адже воно символізує перемогу життя над смертю, віри над бездуховністю, добра над злом. Великдень є одним із найважливіших у році, йому передує Великий піст – період, коли кожен християнин працює над своєю духовністю та любов’ю до ближніх, приступає до таїнств сповіді та причастя.

22 квітня 2017 року Макіївьке професійне училище соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відвідали представники благодійного фонду «Можливість» з м. Кривий Ріг.

Представники фонду провели духовно-просвітницькі бесіди про християнське свято – Пасху, організували святковий концерт.
Гості закладу також провели лекції на релігійну тематику, по завершенні яких разом із вихованцями обговорювали усі питання, які викликали найбільше зацікавлення. Виконувалися релігійні пісні. Окремі члени релігійної організації, на власному прикладі, розповіли про свій життєвий шлях та про те, як вони «прийшли» до Бога, до щирого покаяння.
Представники релігійного фонду «Можливість» надали благодійну допомогу, зокрема , вихованцям училища вручили гігієнічні набори та солодкі подарунки, вони також провели  спільну  молитву та подарували ласощі до святкового столу.
Релігійна організація «Можливість» уже неодноразово відвідувала Макіївське ПУСР ім. А.С.Макаренка, з метою проведення духовно-просвітницьких заходів із хлопцями.

Залишити відповідь