Екскурсія в с. Озера

Екскурсія в с. Озера

????????????????????????????????????Вихованці Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка  відвідали зоопарк в Онуфріївському районі на Кіровоградщині

        

 

 

                 

????????????????????????????????????

Незабутні враження залишилися від екскурсії до приватного зоопарку в с.Озера Онуфріївського району, який 10 червня 2016 року відвідали вихованці Макіївського професійного училища ім. А.С.Макаренка.Зоопарк належить фермеру Олександру Шевцю, який ще 10 років тому загорівся ідеєю створення свого власного зоопарку. Зараз в колекції Александра Швеця є удави, крокодил і черепахи, верблюди, зубри і лами, ведмеді , рись, ягуари та леви, павлін, дикі гуси і рожеві пелікани ослик і поні, страуси, лебеді та багато інших цікавих тварин… Деякі з них з радістю позували.

????????????????????????????????????

Працівники зоопарку провели екскурсію по території, познайомили відвідувачів із мешканцями вольєрів, тераріумів, міні-басейнів, розповіли про звірів , птахів, земневодних і плазунів, які мешкають тут, про їхні повадки та особливості утримання і харчування. Лісові мешканці та екзотичні тварини тут не обділені увагою, вони отримують відповідне харчування, за ними добре доглядають.

????????????????????????????????????

Присутніх вразило те, що власник цього зоопарку –місцевий фермер, утримує його за власні кошти та кошти, зібрані від добровільних внесків приїжджих.Діти із захопленням спостерігали за левом і левицею, ведмедями, верблюдами, кумедним шимпанзе та пригощали мешканців звіринця різноманітними ласощами: печивом, горіхами, овочами та фруктами, які привезли з собою, фотографувалися на згадку. Найбільше запам'ятався шимпанзе Максим, улюбленець не тільки господарів, а й усіх гостей. Відвідувачі із захопленням спостерігали за левом Річардом та левицею, ведмедями Машкою та Мішкою, красенем павліном. У піднесеному настрої діти поверталися додому.

Залишити відповідь