Гість із АТО

Гість із АТО

 

 

DSCN0120

 

Вихованці Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка зустрілися з воїном АТО

        

 

 


 

 

DSCN0111

21 липня 2016 року відбулася зустріч вихованців Макіївського професійного училища ім. А.С.Макаренка із воїном АТО з метою виховання в них патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни.

Тато одного з учнів перебував на сході України. Цей відважний чоловік на власному прикладі показав дітям, що не тільки на словах можна любити свою Батьківщину, а й доводити це вчинками.

 

 

DSCN0109Хлопці із захопленням слухали спогади солдата, ставили безліч запитань – про страх на війні, про біль від втрати побратимів, чи повернеться іще на Схід, на які одразу отримували відповідь

Бієць-атовець подарував кожному з дітей оберіг у вигляді Тризуба, а також прапор України з автографами та побажаннями від воїнів зі Сходу.

DSCN0115За словами чоловіка, тільки тепер, приїхавши додому, починаєш розуміти, що немає в житті більшого щастя, ніж мир у державі, спокій на вулицях, мирна тиша наших сіл, містечок.

Дитяча ж посмішка, наголосив боєць, – це дуже велика емоційна підтримка, люди її відчувають, вони за це переживають, люди за це воюють.
Прощаючись, він взяв слово із хлопців про те, що ті писилатимуть листи, малюватимуть малюнки та надсилатимуть привітання.

 

DSCN0117Наприкінці зустрічі вихованці Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка подарували гостю власноруч виготовлені малюнки, побажали здоров’я, удачі, щастя та мирного неба над головою.Фото на пам’ять – і теплі обійми на останку.

 

Залишити відповідь