Оздоровлення вихованців Макіївського училища соціальної реабілітації

DSCN0208

 

Оздоровлення вихованців Макіївського училища соціальної реабілітації

 

 

 

 

DSCN0206

Закінчується літо, а з ним відходять у майбутнє спогади про відпустку, відпочинок на березі річки чи моря. А, у когось відпочинку, як такого зовсім і не було. Вихованці Макіївського училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка – категорія дітей, яка як правило літні канікули проводить у стінах закладу.

DSCN015012 серпня 2016 року адміністрацією училища для хлопців було організовано денний, культурно-масовий відпочинок на турбазі «Козацька застава», розташованій у селі Марто-Іванівці м. Олександрія.
DSCN0153Цього дня, турбаза «Козацька застава» відкрила свої гостинні двері. Гостинний персонал, чудові умови відпочинку приємно вразили всіх відпочиваючих. Ну а ласкаве сонечко, гарний пляж зробили поїздку просто незабутньою.
DSCN0156Вихованці мали можливість покупатися, пограти в рухливі ігри і, звичайно, посмакувати шашликом.
DSCN0214Ізюминкою екскурсії стало відвідування в м. Олександрія парку «Шахтар», де діти змогли покататися на атракціонах перед поверненням додому.
DSCN0211Відпочинок вдався на славу, рідко доводиться бачити так багато позитивних емоцій, усмішок у дітей над якими невдало пожартувала доля.
Задоволені поїздкою хлпці поверталися додому і ділилися враженнями про проведений час, про те що побачили та відчули.

 

 

 

 

Залишити відповідь