Участь Макіївського ПУСР у святі смт. Балахівка

Участь Макіївського ПУСР у святі смт. Балахівка

 

DSCN3039

 

Вихованці Макіївського ПУСР взяли участь у святкуванні 60-річчя заснування смт. Балахівка.

        

 

 


DSCN3035За час перебування Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка на території смт. Балахівка, вихованці закладу неодноразово надавали шефську допомогу місцевій адміністрації. Так і цього разу, селищний голова звернувся про допомогу у благоустрої смт.Балахівка з нагоди святкування 60-річчя заснування у вигляді ремонтних робіт східців Будинку культури, побілки тротуарних бордюр та ін.
DSCN3038Хлопцям було запропоновано взяти участь у святі, а саме, виготовити експозиції із квітів на виставку.Наші учасники доклали чимало зусиль та часу, аби з допомогою квітів, природного матеріалу, дарів осені передати тематику конкурсу, добираючи і поєднуючи в єдиний ансамбль багатство осінніх кольорів. Центральне місце усіх флористичних композицій належало тематиці «Ми діти твої, Україно!»
DSCN3044Увазі присутніх була представлена виставка музейних та архівних матеріалів «Живи й процвітай, земле моя, для миру, для щастя, любові й добра». Вона присвячувалася 60-річчю утворення селища Балахівка та ілюструвала результати і досягнення спільної праці її жителів.
DSCN3047Виставка покликана показати, що дякуючи працьовитим, мудрим та ініціативним людям, створена славетна історія рідного краю та спонукати молоде покоління бути гідними своїх пращурів і примножувати славні традиції.
DSCN3050Враховуючи специфіку закладу, свято продовжилося в межах училища, де провели товариський футбольний матч із місцевою командою футболістів-любителів.DSCN3053 Хочеться відмітити, що ініціатором таких зустрічей, які відбуваються інколи виступають місцеві хлопці, які з повагою ставляться до «макіївських» футболістів. Це була гарна гра, адже тривають літні канікули, але не зважаючи на це вона була досить рівною. Хоча балахівці все ж таки перемогли, проте й наші хлопці проявили себе з найкращого боку. Всі залишилися дуже задоволеними.

 

 

 

Залишити відповідь