У Макіївському ПУСР відбулося свято Першого дзвоника

 

DSCN3122

 

 

1 вересня 2016 року з нагоди Дня знань у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відбулася урочиста першовереснева лінійка.

 

DSCN31031 вересня в нашому училищі відбулося традиційне свято першого дзвоника та урочиста лінійка.
Хвилиною мовчання учні, педагоги училища, усі присутні та гості вшанували пам’ять загиблих у бойових діях АТО на східних кордонах України.
DSCN3110З початком нового навчального року привітав всіх учнів та педагогів директор закладу Чрномор Руслан Григорович. Він побажав усім учням підкорити вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
DSCN3112Варто зауважити, що вихованці, які знаходяться в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації, мають усі належні умови для повноцінного навчання – повністю забезпечені шкільними підручниками та канцелярським приладдям. У класах, де проходять уроки, проведено поточні ремонтні умови. А для того, аби учні мали можливість розвиватись і в позанавчальний час, в училищі функціонує бібліотека.
DSCN3107Вихованці привітали з Днем знань колектив училища. Звучали найщиріші вітання і слова подяки – педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
DSCN3114Дзвінко пролунав перший дзвоник, запрошуючи учнів на перший урок “Україна – єдина країна”.
Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.
DSCN3125«Навчання посідає особливе місце у формуванні правосвідомої особистості, і в нашому закладі навчальний процес забезпечується у відповідності до законодавства про освіту  », – підсумував Руслан Григорович.
Кульмінаційним моментом став запуск повітряних кульок на знак миру та благополуччя в нашій державі.
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Залишити відповідь