З Днем фізичної культури і спорту!

У Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка 12 вересня відбулися святкові змагання та конкурси присвячені святу «День фізичної культури і спорту України».

В рамках святкування Дня фізичної культури і спорту 12 вересня 2016 року в нашому училищі весь педагогічний колектив підготував і провів Олімпійський урок, який відкрив святкування Олімпійського тижня Пропаганди здорового способу життя, поширення ідей ольмпнізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом – ось мета цього заходу.
Про історію виникнення свята, здобутки українських спортсменів в різних видах спорту та значимість фізичної культури для молодого покоління розповіла викладач історії та правознавства Гудзенко Лариса Анатоліївна.Вихованці училища з захопленням слухали інформацію та із задоволенням взяли участь у спортивній програмі, яку підготувала адміністрація закладу.
Заходами свята стали змагання між командами «Олімпіада» та «Орли», які виразилися в таких конкурсах, як: біг на дистанцію 60 м, човниковий біг, біг на дистанцію 1 км., підтягування на турніку, змагання з армреслінгу.
Заступник директора з виховної роботи Пасічник Олена Володимирівна привітала кращих спортсменів, які показали гарні результати в спортивних іграх та нагородила грамотами та солодкими призами.
Дуже хотілося б додати, що співробітниця нашого училища Абияка Наталія Вікторівна приймала участь в районній Спартакіаді з армреслінгу та зайняла перше місце у ваговій категорії до 90 кілограм, в зв’язку з цим, Наталія візьме участь в обласних змаганнях з даного виду спорту, представляючи свій район. Ми всі бажаємо їй успіху!

1 коментар до “З Днем фізичної культури і спорту!

Залишити відповідь