В профілактичних цілях вихованці Макіївського ПУСР відвідали Петрівську виправну колонію (№49)

 

DSCN3240

       

Неповнолітні порушники прибули в колонію у супроводі адміністрації та працівників режиму.


DSCN3214Захід був організований спільно з адміністрацією колонії, а саме, начальником Петрівської ВК (№49) підполковником внутрішньої служби Зарембою С.В. та в. о. першого заступника начальника установи  майора внутрішньої служби Чабанюком В.Д.
DSCN3215Відвідувачі по черзі оглянули гуртожитки для засуджених, клуб, бібліотеку, виробничу зону, де працюють засуджені. В їдальні для засуджених бажаючих пригостили «тюремним» обідом. DSCN3233Також дітям показали дисциплінарний ізолятор, в якому утримуються засуджені, що порушують порядок та умови відбування покарання у виправній колонії, а також камери, де працюють такі засуджені, та прогулянкові дворики.
Вже сам прихід на територію установи змусив вихованців Макіївського ПУСР відчути хвилювання. Один тільки вхід в колонію відразу справив враження на неповнолітніх.DSCN3217 DSCN3224Це інше життя, життя по ту сторону від закону, життя людей, які оступилися.
У своїй більшості неповнолітні правопорушники є жертвами сімейного та громадського виховання. DSCN3216Тому такі заходи для них приносять неабияку користь. Завдання наше та суспільства в цілому – не засудити і не поставити тавро на їхніх особистостях, а допомогти їм знайти гідний шлях у житті та вирішенні проблем.
DSCN3230На останок співробітники колонії побажали відвідувачам, щоб це був останній візит у їхньому житті до місць позбавлення волі.

 

 

 

 

 

DSCN3238   DSCN3222 DSCN3237

Залишити відповідь