«Молодь за здоровий спосіб життя»

«Молодь за здоровий спосіб життя»

З 1 листопада  по 25 листопада  2022  року в нашому училищі проходив місячник здорового способу життя «Молодь за здоровий спосіб життя». Збереження і зміцнення здоров’я молодого покоління – найважливіша функція освітнього простору.  Педагогічний колектив разом з вихованцями підготували та провели  цікаві  заходи, спрямованні на спонукання до активного способу життя, пропаганди здорового стилю життя, формування особистості  без шкідливих звичок, виховання в учнів розуміння здоров`я як пріоритетної цінності, мотивація до самовиховання, активної громадської життєвої позиції

Девізом місячника стали слова Авіцени  «Головним  скарбом  життя  є  не  землі,  що  ти  їх  завоював,  не  багатства,  що  їх маєш  у  скринях…  Головним  скарбом  життя  є  здоров’я,  і,  щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати» 

В рамах  місячника пройшли різноманітні заходи. Цікаво і нестандартно були проведені вихователями  години спілкування   «Бережи здоров’я  змолоду », «Що означає «вести здоровий спосіб життя»?, «Рухова активність – основа фізичного здоров‘я», практичне заняття «Попередження перевтоми. Режим праці та відпочинку», бесіди «Поняття про здоров’я. Здоров’я власне, сімейне, суспільне. Шляхи збереження та зміцнення здоров’я», «Підступність тютюнової отрути», диспут  «Як знайти вихід із сміттєвих лабіринтів?». За «круглим столом» обговорили  «Фактори, що впливають на здоров’я»,  на лекції «Профілактику шкідливих звичок». Майстер виробничого навчання  з учнями написали  репортаж «Сучасні екологічні матеріали для оздоблення оселі» та провела практикум «Дизайн кімнати для підлітка». Соціальний педагог  провела інформаційний лекторій на тему «Подвійне дно алкоголю» та анкетування «Що заважає вести  здоровий спосіб життя». Практичний психолог міні тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя» та годину розв’язування проблемних ситуацій «Твоє життя – твій вибір». Сестрами медичними  проведено виховну годину «Стоп наркотики»  та брейн-ринг «Молодь обирає здоровий спосіб життя». Справжню атмосферу свята, спорту та дружби вдалося створити        керівнику спортивного виховання  на  змаганнях з волейболу, баскетболу,  настільного тенісу та «Стартах надії» на яких учні  розвивали фізичні навички, почуття взаємовиручки та колективізму. Організували виставку літератури, випустили  бюлетень «Вплив тютюну на організм підлітків», переглянули фільми з попередження тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, ВІЛ, СНІДу. Це був місяць гарного настрою і позитиву.

«Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя» «Молодь за здоровий спосіб життя»

Залишити відповідь