Професійна підготовка

Професійна   підготовка

Професійне навчання сприяє вихованню в учнів творчого ставлення до праці, вміння самостійно приймати те чи інше рішення, застосовувати на практиці здобуті знання . Одне тільки те, що професійна підготовка учнів проходить у спеціальних приміщеннях — майстернях, де майстер дає інформацію про сучасне виробництво, сприяє формуванню та усталенню інтересів до обраних професій. А також є найважливішим етапом для якісного формування в учнів мотивів подальшої професійної адаптації, уявлень про основні, найнеобхідніші на даний час регіону, галузі практичної діяльності, основи сучасного виробництва, існуючий професійний попит на робітничі професії.

В цей тяжкий для нашої держави час, в умовах воєнного стану , життя триває. У вихованців  2 курсу проходила виробнича практика, результат –   ремонт кімнати для відпочинку. Виконані штукатурні  та оздоблювальні роботи, які придали кімнаті більш естетичний та затишний вигляд. В якій з великим задоволенням вихованці проводять вільний час граючи  в теніс, більярд, настільний футбол та займаючись на спортивних тренажерах.

Професійна   підготовка Професійна   підготовка Професійна   підготовка Професійна   підготовка Професійна   підготовка Професійна   підготовка

Залишити відповідь