Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка

Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка

Уже стало доброю традицією у листопаді проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови і вшануванню пам’яті Нестора Літописця, які пройшли з 9 по 16 листопада.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Вихованці мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам’ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є. Конкурси, мовні ігри і турніри спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.

Уся училищна  родина  переконана, що відзначення Дня української писемності та мови гуртує всіх українців. Тому треба любити рідну мову, берегти й захищати, як найкоштовніший скарб.

Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка Тиждень української писемності та мови у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С. Макаренка

 

Залишити відповідь