Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР

Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР

 

Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на біл-бордах і вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається самим довгоочікуваним, найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на чудо чекають всі – наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки.

Новорічні свята – чарівні. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  вихованцям Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка потрібно було підготувати казкову атмосферу –прикрасити новорічну  ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

Свято розпочалося з незвичайних та веселих привітань з Новим роком: показували новорічні мініатюри, співали веселі пісні, а також танцювали запальні танки. Присутні у залі оплесками супроводжували кожен виступ.

Щоб випробувати наших хлопців на кмітливість та спритність, ми використали інтерактивні конкурси та створили святкову атмосферу. Всі челенджі були орієнтовані на згуртування колективу, створення з нього сильної команди, яка досягатиме цілей і виконуватиме завдання не просто швидко, а й ефективно та якісно. Наші учасники порадували нас своєю безпосередністю та кмітливістю у змаганнях. Великою несподіванкою для всіх гостей та учасників стала одночасна перемога обох команд.

Під час заходу звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні для усіх присутніх, а завершилося свято привітанням виконуючого обов’язки директора Макіївського ПУСР  Чорномора Руслана Григоровича, який побажав вихованцям та педагогам закладу міцного здоров’я, успіхів та натхнення.

Всі діти отримали від Діда Мороза та Снігуроньки новорічні подарунки. Після чого вирушили на зимові канікули.

Подібні заходи в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка проводяться не вперше, але сценарії свят ніколи не повторюються. Завжди вихователі щось вдосконалюють, вигадують нове, приділяючи багато уваги розвитку творчих здібностей дітей: як тільки дитина починає проявляти нахил в якійсь сфері –  намагаються підтримувати та розвивати її можливості.

Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР Новорічне свято 2020 в Макіївському ПУСР

Залишити відповідь