Тиждень історії та права

Тиждень історії та права

З метою вивчення нових форм і методів роботи з дітьми, активізації пізнавального інтересу учнів до історії, розширення й поглиблення знань та умінь з предмета,  розвитку інтересу до вивчення історії та правознавства, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань дітей з історії України та правознавства, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії з 16.12 по 21.12.2019 р. у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С.Макаренка проходив Тиждень історії.

Були сплановані заходи тижня історії та правознавства, підготовлені цікаві різноманітні завдання, під час проведення використовувалися різні форми і методи роботи:

– Виставка історичної літератури;

– Афоризми з історії;

– Вікторина  “Знайомство з історією”;

– Історична гра  “Подорож Київською Руссю”;

– Брейн-ринг  “Подорож у Середньовіччя”;

– Історичний брейн-ринг  “Козацька доба в історії України”;

– Бліц-турнір “Символи України”;

– Гра “Найрозумніший історик”;

Були сформовані основні завдання тижня:

– підвищення інтересу учнів до історії;

– розширення й поглиблення знань та умінь учнів з предмету;

– створення сприятливих умов для виявлення знань та умінь учнів у нестандартних ігрових ситуаціях.

Наприкінці тижня були підведені підсумки проведення предметного тижня історії та правознавства у Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка, підготовлена збірка методичних та фотоматеріалів.

Тиждень історії завершився. Та не закінчилася ретельна щоденна підготовка до такого свята – звіту, яка чекає на всіх учнів наступного року. Тож, вперед, за новими успіхами в навчальному році!

Тиждень історії та права Тиждень історії та права Тиждень історії та права Тиждень історії та права Тиждень історії та права Тиждень історії та права Тиждень історії та права

 

Залишити відповідь