Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая

Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая

19 грудня – День Святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і викидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно і моляться до нього, просячи передусім здоров`я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов`язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

Уже доброю традицією стали зустрічі керівника району з дітьми напередодні свята. Не став винятком і цей рік.

19 грудня, у День святого Миколая до вихованців Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка завітали працівники служби у справах дітей РДА та районного сектору пробації філії державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області. Від імені керівників району та народного депутата України Олега Воронька гості поздоровили наших хлопців та вручили їм солодкі подарунки.

“Ми, дорослі,  зробимо усе для того щоб ви зростали у мирі і  добрі. Тож нехай Святий Миколай завжди вас оберігає і у всьому вам допомагає. Нехай новорічні та різдвяні свята принесуть вам радість та подарують багато друзів”, – додав на завершення в. о. директора  Макіївського ПУСР Чорномор Р.Г.

Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая Привітання вихованців Макіївського ПУСР з Днем Святого Миколая

 

Залишити відповідь