Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая

Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая

За традицією, яка склалася останнім часом в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації імені А.С.Макаренка 19 грудня , в день Святого Миколая , діти, які проходять виховну реабілітацію в закладі, відвідали Свято-Ільїнський храм  в с.Головківка Олександрійського району Кіровоградської області та прийняли участь у святковому богослужінні.

Настоятель Свято-Ільїнського храму архімандрит Христофор(Лисенко) ознайомив присутніх з історією свята, прочитав молитву за здоров’я дітей,  подякував їм за те що вони були чемними, слухняними та вручив їм солодкі подарунки.

Святитель Миколай є втіленням усіх євангельських чеснот, наш небесний заступник, взірець для наслідування. Православний люд здавна поважає і любить цього святого, не дарма і храми наші в цей день наповнюються більше ніж зазвичай. Дякувати Богу, що тепер у священиків є можливість проповідувати не тільки у своїх  церквах, а й відвідувати  навчальні заклади з повчальним словом.

Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая Діти Макіївського ПУСР відвідали храм в День Святого Миколая

Залишити відповідь