Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

Земля зітхає ледве чутно

І прокидається від сну…

                                                         І березень дарує чудо,
                                                       Розпочинаючи весну.

 

 

З початком весни приходить на землю Міжнародний жіночий день – свято прекрасних і ніжних, сильних та слабких, чуйних та вразливих жінок.
06 березня 2020 року в нашому закладі відбулося свято до Дня 8 Березня, яке всім присутнім жінкам подарували наші хлопці під керівництвом вихователя Бикової М.М. Цей день по вінця був наповнений весняним, сонячним теплом, ніжними барвами квітів.
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.

Мама… Це перше слово, яке з радістю і усмішкою вимовляє дитина. З мами розпочинається наше пізнання краси і мови. Наші вихованці присвятили багато  своїх музичних вітань найдорожчій людині на землі – мамі.

Діти подарували усім присутнім на концерті прекрасний настрій, музику, яка зігріла душу своєю красою.

Своїми запальними танцями, піснями, вони вітали жіночу половину училища. У це прекрасне свято від усієї душі бажали любові, добра, успіхів.

Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками.

Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня відбувся в Макіївському ПУСР ім. А.С.Макаренка

 

Залишити відповідь