Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, пройшла в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка.

Урочиста лінійка, присвячена Дню знань, пройшла в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка.

Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть на навчання, щоб знову сісти за парти і здобувати знання.

Свято першого дзвінка зібрало вихованців Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка на урочисту святкову лінійку.

Ось і настав, довгожданий день для всієї дітвори – день зустрічей, усмішок, день першого дзвоника. Ми за доброю традицією зустрічаємо Перше вересня – початок нового навчального року, як велике і радісне свято.

До присутніх – дітей, педагогічного колективу та гостей, звернувся директор училища Руслан Григорович Чорномор. Він привітав всіх з початком нового навчального року та розповів про задачі, які стоять перед підростаючим поколінням. Поділився своїми думками про майбутнє нашої України. Маючи за плечима досвід навчання у вищих навчальних закладах, побажав учням  гарних досягнень у навчанні та великих досягнень у всьому. Присутні слухали  його з захопленням.

Варто зауважити, що вихованці, які знаходяться в Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації, мають усі належні умови для повноцінного навчання – повністю забезпечені шкільними підручниками та канцелярським приладдям. У класах, де проходять уроки, проведено поточні ремонтні умови. А для того, аби хлопці мали можливість розвиватись і в позанавчальний час, в училищі функціонує бібліотека.
Вихованці привітали з Днем знань колектив училища. Звучали найщиріші вітання і слова подяки – педагогічним працівникам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.
Дзвінко пролунав перший дзвоник, запрошуючи присутніх на перший урок “Україна – єдина країна”.
Розпочався новий навчальний рік, який означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.

Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед дітьми нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, викладачів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

 

Залишити відповідь