Ось і пролунав останній дзвоник — на порозі доросле життя!

Ось і пролунав останній дзвоник — на порозі доросле життя!

30.06.2017 р. В Макіївському професійному училищі соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка відбулося свято останнього дзвоника від завтра наші вихованці незалежні від уроків і викладачів, майстрів виробничого навчання. Як складеться їх життя – покаже час. Мрії у всіх, звичайно, різні, але в цей день усіх об’єднала святкова аура, чудова музика, добрий настрій.

       З вітальним словом та найкращими побажаннями для хлопців виступили директор училища Чорномор Р.Г.та заступник директора з навчально-виховної роботи Пасічник О.В.

      За успіхи у навчанні, сумлінне ставлення до праці в період проходження виробничої практики, активну участь у житті училища було нагороджено грамотами та подяками всіх вихованців Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка.

     Вітаємо хлопців з отриманням свідоцтв про освіту і здобуттям виробничих професії. Ви працею і завзятістю домагалися цього, і тепер настав час пишатися собою. Бажаємо вам здоров’я, щастя, удачі та успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності!

     Директор закладу Чорномор Р.Г. у короткій доповіді підсумував здобутки і побажав вихованцям, щоб знання, отримані в училищі, знадобилися. Щоб зробили правильний вибір, обрали ту професію, яка буде до душі і допоможе себе реалізувати та вручив нагороди за кращі навчальні результати 2016-2017 навчального року.

     Заступник директора з навчально-виховної роботи у своєму виступі акцентувала на тому, що завершення навчального року для кожного з хлопців – це чергова сходинка до вершини знань. Побажала, щоб вони знайшли достойне місце у житті та подякувала викладачам за знання і любов до дітей.

      Зворушливо звучали напутні слова Світлани Михайлівни, бабусі одного з вихованців, яка виступала з вітальною промовою.

    Незабутнім для хлопців був вальс на шкільному подвір’ї та мелодія останнього дзвоника.

   Свято було яскравим та веселим. Слова привітань та побажань лунали з уст почесних гостей, вихованців, викладачів та вихователів.
     В ході свята діти дарували всім присутнім пісні, вірші та танець.        

     Вихованці училища вручили  квіти та подарунки усім викладачам та майстрам виробничого навчання. Почався та закінчився урочистий захід виконанням Гімну. По закінченню свята було зроблено фото на пам’ять.

Залишити відповідь