День молоді

Відбувся святковий концерт до Дня молоді

25 червня в смт. Балахівка, біля Будинку культури, відзначили День молоді, який традиційно святкують в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323/94 “Про День молоді”. Свято було встановлене “на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України”. На святковий захід були запрошені і вихованці Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. АС.Макаренка.

    До Дня молоді відбувся святковий концерт за участю юних артистів та творчих колективів селища. Наші хлопці також проявили свої неабиякі творчі здібності.

    Протягом заходу з молоддю проводились цікаві конкурси та вікторини.

Родзинкою заходу став вальс у виконанні вихованців Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка та місцевих дівчат.

    Шалені емоції, неймовірний драйв, колосальний заряд позитиву та молодіжної енергії отримала цього вечора  присутня молодь.

    Зі словами привітань та найщиріших побажань до усіх присутніх звернулася завідуюча Будинком культури Турбаєвська Тетяна Павлівна:

    – Люба наша молодь! Щиро вітаю усіх вас з вашим святом! Приємно бачити скільки хлопців та дівчат, які прийшли відсвяткувати День молоді разом. Ви у нас – найкращі: найталановитіші, найрозумніші. Вірю в те, що вам усе під силу. Бажаю вам натхнення, успіхів, вірних друзів, кохання. Мрійте і здійснюйте свої мрії! Ми пишаємосяся вами. Дякуємо учасникам заходу за активну участь у святковому концерті.

    З Днем молоді!

Залишити відповідь