Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка

Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 травня 2019 року, вихованці та педагогічні працівники Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С.Макаренка  взяли активну участь у  заході, присвяченому Дню пам’яті та примирення та 74 – й річниці завершення Другої світової війни, який відбувся в Будинку культури смт. Балахівка.

Учнівський, педагогічний колективи, мешканці смт. Балахівка висловили свою повагу всім борцям проти нацизму, увічнили пам’ять про загиблих воїнів.

Захід відкрили  спільним виконанням Гімну України. Ведучі, дівчатка місцевої загальноосвітньої школи, вступним словом згадали воїнів – захисників усіх часів, подякували за мужність і відданість державі, розповіли про реалії сьогодення, військові дії на Сході України, добровольців і Майдан 2014 року.

Другою частиною заходу був творчий марафон – конкурс, що підготували учні Балахівської ЗОШ та вихованці Макіївського ПУСР ім. А.С.Макаренка. Під час виступу лунали фронтові пісні, патріотичні композиції. Діти, вітаючи гостей,  бажали їм здоров’я, мирного неба, дякували за Перемогу, намагались висловити теплі слова, подарувати посмішку, квіти, подарунки кожному!

Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка Урочистості з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги пройшли у стінах Макіївського ПУСР ім.А.С.Макаренка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь